Dafina Zeqiri sjell pamje teksa shihet duke shkëmbyer puthje me DJ Geek

Bota e Yjeve

Dafina Zeqiri sjell pamje teksa shihet duke shkëmbyer puthje me DJ Geek

Më: 1 mars 2021 Në ora: 14:35
Dafina Zeqiri dhe DJ Geek

Çifti i njohur për estradën shqiptare, Dafina Zeqiri dhe DJ Geek, shpesh shihen të lumtur në imazhet e publikuara.

Kështu u shfaqën edhe në disa pamje të tjera të ndara nga Dafina, në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja brune kishte ofruar njëherë pamje nga vetja, teksa papritur i afrohet edhe i dashuri i saj.

Padyshim që përqafimet ishin të pranishme tek ta, kurse DJ Geek nuk la pa shkëmbyer edhe puthje me këngëtaren.

Të tilla imazhe nuk janë të pakta nga dyshja, pasi që të dy mbajnë të azhurnuar fansat në të gjitha rrjetet sociale.

Ndërkohë, çifti u bashkuan gjatë këtij viti u ribashkuan, pasi kishin disa muaj që kanë qenë të ndarë. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat