Dafina Zeqiri sjell pamje nga xhirimet e klipit të ri muzikor

Bota e Yjeve

Dafina Zeqiri sjell pamje nga xhirimet e klipit të ri muzikor

Më: 2 mars 2021 Në ora: 12:41
Dafina Zeqiri

Këngëtarja ka ndarë pamje nga grimi i xhirimeve.

Artistja shqiptare Dafina Zeqiri është mjaft aktive me projekte muzikore.

Ajo ende vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dëgjuara në estradën shqiptare.

Image

Së fundmi Dafina ka publikuar në profilin e Instagramit disa pamje ku ka zbuluar pamje nga xhirimet e projektit të ri muzikor.

Image

Dafina dukej mjaft tërheqëse me grimin e rënduar në pjesën e syve dhe flokët e gjata të valëzuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat