Françeska ‘ngacmon’ ndjekësit me foto tërheqëse nga plazhi

Bota e Yjeve

Françeska ‘ngacmon’ ndjekësit me foto tërheqëse nga plazhi

Më: 5 mars 2021 Në ora: 20:19
Françeska Jaçe

Françeska ‘ngriti’ temperaturat me foton e fundit.

Françeska Jaçe po shijon pushimet në ishujt Maldive, ndërsa nuk i kursen fotografitë joshëse nga atje.

Së fundi, ajo postoi një imazh, teksa shihet e veshur me bikini dypjesëshe dhe gjendej në motor uji, por gjithë vëmendja ishte tek linjat e saj.

Modelja dukej në top-formë teksa mori pozë provokuese në bregdet, kurse u komentua edhe nga ndjekësit.

“Mjeti, mjet”, shkruan Françeska sipër fotos.

Të tilla imazhe atraktive, ajo ka sjellë vazhdimisht gjatë ditëve të fundit, kur po qëndron në Maldive. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat