Brooklyn dhe Nicola shfaqen të lumtur së bashku pasi kaluan kohë larg njëri-tjetrit

Bota e Yjeve

Brooklyn dhe Nicola shfaqen të lumtur së bashku pasi kaluan kohë larg njëri-tjetrit

Më: 9 mars 2021 Në ora: 10:39
Brooklyn Beckham dhe Nicola

Brooklyn Beckham deri më tani ka qenë shumë aktiv në rrjete sociale.

Çifti i njohur janë mjaft aktiv në rrjete sociale me dedikime ndaj njëri tjetrit.

Nicola së fundmi ka qenë larg të fejuarit, Brooklyn Beckham dhe familjes së tij.

Për t`i treguar asaj sa po u mungon David, Victoria dhe fëmijët i kanë dërguar trëndafila nga larg asaj.

Image

Pas kësaj duket se çifti janë ribashkuar përsëri dhe sa të lumtur janë e treguan me postimin e tyre në rrjete sociale derisa dukeshin mjaft të lumtur për të qenë në krahët e njëri tjetrit përsëri

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat