Ana Cheri ngacmon imagjinatën e ndjekësve me rroba-larje të vogla

Bota e Yjeve

Ana Cheri ngacmon imagjinatën e ndjekësve me rroba-larje të vogla

Më: 30 mars 2021 Në ora: 13:18
Ana Cheri

Ana ka publikuar videon joshëse në profilin e saj.

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish.

Ana nuk lë që fansat e saj të mërziten pa praninë e saj, duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

Së fundmi modelja solli një video ku shihej e veshur me rroba banje numër të vogë ku thuajse i zbuluan edhe pjesët intime asaj.

Image

Ajo pozoi për kamerën teksa edhe po shijonte rrezet mjaft shumë dhe tha se mezi po pret që të vijë vera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat