Oriola vjen me paraqitjen joshëse me të cilën vë në pah gjoksin

Bota e Yjeve

Oriola vjen me paraqitjen joshëse me të cilën vë në pah gjoksin

Më: 16 prill 2021 Në ora: 08:20
Oriola Marashi

Oriola Marashi ka publikuar video në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare.

Oriola është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë postimet e modeles mjaft shumë.

Ajo së fundmi morri vëmendjen me paraqitjen e saj ku shihej me fustanin e ngushtë ku i vinte në pah linjat e përsosura.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat