Nicole na përshendet nga vendlindja me këto foto të 'nxehta'

Bota e Yjeve

Nicole na përshendet nga vendlindja me këto foto të 'nxehta'

Nga: Bota sot Më: 19 prill 2021 Në ora: 09:57
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger kishte zgjedhur një mjedis marramendës të dielën derisa po qëndron aktualisht në Hawaii.

Ylli i Pussycat Dolls ka vizituar një familje në zonën e Kahuku, ku ajo kishte lindur para se zhvendosej në Kentucky si fëmijë.

Dhe sic duket ajo po vlerëson bukurinë e saj natyror, derisa meditonte afër vijë bregdetare të Paqësorit.

Ajo në këtë rast kishte veshur bikine të verdha neoni./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat