Gigi Hadid veshur me plot stil fotografohet rrugëve të New York City

Bota e Yjeve

Gigi Hadid veshur me plot stil fotografohet rrugëve të New York City

Më: 21 prill 2021 Në ora: 17:49
Gigi Hadid

Modelja tregoi dukjen e saj me plot stil të martën në New York.

25 vjeçarja dukej komode veshur me një bluzë rozë dhe blu jelek xhins dhe pantallona gri.

Nëna e re ecte rehat nëpër rrugë prej betoni në çizme lëkure të lidhura me një maskë fytyre blu që fshehu fytyrën e saj.

Ajo flokët i kishte lidhur prapa kokës derisa mbi sy mbante syze ndërsa në dorë kishte një çantë të vogël ngjyrë kafe.

Gigi dukej se po ecte me një hap të shpejtë por që nuk iu shpëtoi paparazzeve.

Ndryshe, modelja e njohur ditën e djeshme ndau dy imazhe në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa bëri të ditur se vajza ka bërë shtatë muaj që nga lindja.

“Nuk mund të besoj se fëmija im është 7 muajsh këtë javë,” shkroi ajo derisa e shoqëroi postimin me emotikona të ndryshëm.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat