Simon Cowell fotografohet me të dashurën dhe djalin pasi bënë blerje në Malibu

Bota e Yjeve

Simon Cowell fotografohet me të dashurën dhe djalin pasi bënë blerje në Malibu

Më: 9 maj 2021 Në ora: 20:46
Simon Cowell fotografohet me të dashurën dhe djalin pasi bënë blerje në Malibu

Ai ka qenë i zënë duke xhiruar sezonin e fundit të “American’s Got Talent”.

Dhe Simon Cowell ka zgjedhur që të marrë pak pushim, duke e shfrytëzuar kohën së bashku me familjen e tij.

61-vjeçari ndërkohë është parë në Malibu, nën shoqërinë e të dashurës, Lauren dhe djalit të tyre.

Simon si përherë ishte me një veshje të thjeshtë, derisa vetëm ai mbante maskë mbrojtëse.

Të njëjtin stil të veshjes e kishin edhe dy familjarët e tjerë, por përkundër Simon, ata nuk kishin të vendosura maska mbrojtëse.

Paraqitja e tyre mori vëmendje të madhe, kurse fotografitë u shpërndanë në shumë faqe rozë. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat