“Jam me kushërirën time të bukur. Po hamë mëngjes”/ Bebe Rexha pret në shtëpi Monika Kryemadhin

Bota e Yjeve

“Jam me kushërirën time të bukur. Po hamë mëngjes”/ Bebe Rexha pret në shtëpi Monika Kryemadhin

Më: 16 maj 2021 Në ora: 23:45
Bebe Rexha dhe Monika Kryemadhi

Kryetarja Monika Kryemadhi ndodhet këto ditë në Los Angeles, ku është mirëpritur nga kushërira e saj, këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha.

Në një Insta Story Bebe publikoi një video të shkurtër teksa konsumonte mëngjesin së bashku me Monikën, të cilën e quan kushërirën e saj të bukur.

“Jam në Los Angeles me kushërirën time të bukur.

Po hamë mëngjes”, shprehet Bebe teksa filmon Monikën ndërsa dhurojnë një puthje nga kamera.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat