Serena Williams shfaq linjat trupore me rroba-banje shumëngjyrëshe në Jug të Francës

Bota e Yjeve

Serena Williams shfaq linjat trupore me rroba-banje shumëngjyrëshe në Jug të Francës

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 00:13
Serena Williams

Ajo udhëtoi në Francë për të garuar në turneun Francez të tenisit Open, por u mund në raundin e katërt.

Dhe Serena Williams siguroi që të shfrytëzonte më së shumti udhëtimin e saj në Evropë ndërsa shijoi disa kohë me familjen e saj ndërsa qëndronte në një hotel luksoz në Jug të Francës të shtunën, shkruan Daily Mail.

Serena dukej e pabesueshme me rroba banje shumëngjyrëshe dhe u pa që i shoqëronte burrit të saj Alexis Ohanian, duke u hedhur në ujë të freskët.

Serena dukej se ishte në humor të mirë ndërsa shfrytëzonte sa më shumë rrezet e diellit, me yllin që rrezatonte buzëqeshje dhe qeshte ndërsa bisedonte me bukuroshin e saj.

Pasi panë ujin freskues për disa çaste, Serena dhe Alexis e morën me radhë për të nisur nga ana e gurtë dhe bordin e zhytjes në det.

Të dy dukej se po kalonin një kohë të shkëlqyer për larje, Serena gjithashtu duke përdorur një shkallë të vogël metalike për të hyrë në ujë.

Serena veshi një copë të mrekullueshme për shëtitje e cila përmbante një rrip të vogël rreth qafës së saj dhe të aksesuar me një gjerdan të vogël prej ari.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat