Albina Kelmendin vjen me foto nga deti

Bota e Yjeve

Albina Kelmendin vjen me foto nga deti

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 22:30
Albina

Një nga këngëtaret më të pëlqyera të muzikës live për momentin pa dyshim se është Albina Kelmendi.

Albina vlerësohet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm që ka, por edhe stilin e vecantë dhe serioz.

Por fansat e ndjekësit e saj nuk është se s’kanë qenë kuriozë ta shohin këngëtaren si shumica e kolegev të saj, paksa të zhveshur.

Albina së fundi po i shijon disa ditë të mira pushimi dhe nuk kanë munguar edhe pamjet nga atje.

Në postimin e fundit Albina shfaqet me bikini, krejt natyrale duke shijuar rrezet e diellit. 

Image

 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat