Ndjekësi ofendon të dashurin e deputetes së njohur shqiptare, Arjola Demiri i kthehet ashpër

Bota e Yjeve

Ndjekësi ofendon të dashurin e deputetes së njohur shqiptare, Arjola Demiri i kthehet ashpër

Më: 12 gusht 2021 Në ora: 14:43
Adriana Matoshi, Keith Groeneveld, Arjola Demiri

Aktorja Arjola Demiri ka publikuar së fundmi disa foto në natyrë me familjarët dhe miqtë.

Në njërën prej fotove shihet Adriana Matoshi dhe partneri i saj, futbollisti afrikan Keith Groeneveld.

Kjo nuk është pritur mirë nga një ndjekës i Arjolës, i cili ka shpërthyer në komente raciste ndaj Keithit.

Image

Arjola nuk ia ka përtuar një përgjigje, duke u shprehur mes të tjerash “Nuk ka më viktima se shqiptarët, më hipokrita e më të pamoralshëm. Që je mësuar ti me i çky gratë e shokëve të ngushtë, ky nuk është faji im, është i joti”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat