Majk fotografohet me një vajzë brenda qendrës tregtare

Bota e Yjeve

Majk fotografohet me një vajzë brenda qendrës tregtare

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 22:32
Majk

Që nga ndarja me Majlinda Zekën, Majk ka hezituar të flas për jetën e tij private.

Reperi, i cili ka edhe një djalë me Majlindën, ka zgjedhur që mos të bëjë publike më lidhjet e tij të dashurisë.

Por, së fundmi ai është fotografuar brenda një qendre tregtare në Prishtinë, së bashku me një vajzë

Nuk dihet nëse vajza në fjalë është e dashura e tij e re, apo thjesht shoqe, duke qenë se ai ende nuk është prononcuar për jetën e tij sa i përket sferës së dashurisë.

Image
Majk fotografohet me një vajzë brenda qendrës tregtare

Ndryshe, Majk duket mjaft i përkushtuar në muzikë, ku javën e kaluar ai lansoi projektin e ri në bashkëpunim me Getoar Selimin dhe Xhensila Myrtezaj, kënga me titull “Mëkati jem”, e cila deri tani ka mbledh afër dy milionë klikime në Youtube.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat