Tayna dhe Cricket vinë me këngën “Heroinat”

Bota e Yjeve

Tayna dhe Cricket vinë me këngën “Heroinat”

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 21:01
Tayna

Duket se një projekt i ri muzikor po vjen këtë javë nga reperja e njohur shqiptare, Tayna.

Kështu të paktën bëhet e ditur në një postim të fundit të ndarë në rrjete sociale, saktësisht nga menaxheri i saj, Rinor Hykolli.

Ai ka njoftuar se Doruntina Shala (emri i vërtetë i reperes) këtë të diel (28 nëntor) publikon këngën e re “Heroinat” në bashkëpunim me producentin Cricket.

“Së shpejti. Heroinat 28 nëntor, Tayna&Cricket”, thuhet në postim

Kjo është konfirmuar edhe nga artistja, gjersa ka ripostuar të njëjtin shkrim në profilin e saj në Instagram.

Tayna duke qenë pjesë e ‘Friends Entertainment’ deri më tani ka realizuar një sërë bashkëpunimesh me Cricket që rezultuan mjaft të suksesshme.

Besohet se edhe ky projekt i dyshes do të jetë një hit.

Image
Insta
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat