Bella Hadid del në New York me veshje sportive të markës “Adidas”

Bota e Yjeve

Bella Hadid del në New York me veshje sportive të markës “Adidas”

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 23:22
Bella Hadid

Ajo u fotografua përsëri në New York City përpara fundjavës pas një pushimi në Miani me miqtë e saj.

Supermodelja 25-vjeçare doli për darkë të premten në mbrëmje me një veshje sportive që përfshinte pantallona sportive dhe një pulovër Adidas.

Motra e Gigi Hadid u shfaq e vetme për daljen teksa doli nga apartamenti me laptopin në dorë.

Bella dukej e lezetshme me pantallona të lehta marine dhe një bluzë të verdhë me mëngë të gjata me vijat e firmës së Adidas në krahë. Ajo goditi trotuarin me një palë atlete të zeza dhe të verdha dhe u pa duke shtrënguar laptopin e saj.

Duke shtuar paksa një prekje më të bukur, ajo mbante një çantë lëkure të zezë dhe i zbukuroi duart me unaza kokteji, ndërsa i la poshtë flokët e saj ngjyrë kafe.

Modelja  u shfaq pa grim gjatë natës dhe u pa teksa po shkonte drejt asaj që dukej të ishte një automjet në pritje.

Megjithëse ishte e paqartë me kë do të darkonte për mbrëmjen, gjërat me të dashurin e saj prej më shumë se një viti Marc Kalman janë ende të forta.

Në fillim të kësaj jave dyshja u fotografuan duke shijuar një pushim të në Miami, ku ata bënë bashkë dhe u relaksuan në plazh.

Mbretëresha e pasarelave kishte marrë pjesë në dasmën e shoqes së saj të mirë Lauren Perez në South Beach, ku ajo luajti si shoqëruese e nuses së bashku me Kendall Jenner, me Hailey Bieber gjithashtu të pranishëm.

Një pushim i lumtur mes një drame në jetën e saj, gjatë javëve të fundit familja Hadid është përballur me pasojat e një sherri të dyshuar fizik që ndodhi mes Zayn Malik dhe Yolanda Hadid.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat