Në muajin e 6-të të shtatëzënisë, Zaimina publikon fotot e ëmbla me Khloe: Djalë apo vajzë?

Bota e Yjeve

Në muajin e 6-të të shtatëzënisë, Zaimina publikon fotot e ëmbla me Khloe: Djalë apo vajzë?

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 15:32
Zaimina Vasjari

Rreth 1 muaj më parë, Zaimina Vasjari ka dhënë lajmin e bukur se është në pritje të fëmijës së dytë.

Në muajin e 6-të të shtatëzënisë, ajo ka publikuar një set fotografik me vogëlushen e saj Khloe, në breg të detit, ku ka pyetur ndjekësit:

”Dy bekimet e jetes time qe me kujtojne dhe tregojne se sa e bukur eshte jeta, sesi mundet njeriu te jete i lumtur vetem nga nje prekje, puthje apo buzeqeshje! Faleminderit zot!

Image

Si mendoni bebi eshte djale apo vajze?”

Image

Khloe dhe Zai janë veshur të dyja me të bardha dhe duken kaq bukur bashkë teksa dhurojnë shumë dashuri.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat