Zendaya mahnit me një fustan zingjir vezullues në ndarjen e çmimeve të Topit të Artë në Paris

Bota e Yjeve

Zendaya mahnit me një fustan zingjir vezullues në ndarjen e çmimeve të Topit të Artë në Paris

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 16:24
Zendaya

Ata e konfirmuan romancën e tyre në korrik, kur u panë duke u puthur me pasion në një makinë.

Dhe Zendaya u bashkua nga i dashuri Tom Holland teksa mori pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve më prestigjioze të futbollit, Topin e Artë të hënën – e veshur me një fustan elegant mëndafshi Roberto Cavalli.

Ylli 25-vjeçar, i cili është i apasionuar si në aktrim ashtu edhe në këndim, do t’i kishte të gjithë sytë tek ajo në Théâtre du Châtelet, Paris, teksa ekspozoi rripat e hollë të fustanit në shtyllën kurrizore prej gjarpëri.

Ndërsa çifti zgjodhi të pozonte veçmas në tapetin e kuq, të dy sollën stilin A-list në ansamblet e tyre.

Zendaya u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo në këtë ngjarje teksa pozoi me mjeshtëri, me pjesën e pasme të përpunuar të pamjes në ekran të plotë – duke i shtuar detajet dhe apelin seksi pamjes tashmë.

Ylli më i madh i showman-it e rriti kornizën e saj me taka të zeza me një majë të mprehtë dhe takë stiletto dhe i radhiti stolitë e saj me ngjyra që përputhen me detajet e pasme në ansamblin e saj.

Zendaya tregoi ekspertizën e saj të pozimit ndërsa punonte me këndet më të mira për kamerat, duke u siguruar që dizajni i pasmë të merrte vëmendjen që meritonte. Flokët e saj të zinj ishin të mbështjellë dhe ajo e mbajti grimin në një minimum natyral por rrezatues./

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat