Rihanna pa sytjena, i thekson 'komplet' gjoksi

Bota e Yjeve

Rihanna pa sytjena, i thekson 'komplet' gjoksi

Nga: Bota sot Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 17:54
Rihanna

Barbados filloi një epokë të rë të hënën pasi i dha fund rolit të mbretëreshës si kreu i shtetit dhe u bë repblika e re në botë.

Dhe Rihanna ishte e pranishme për të dëshmuar momentin historik kur presdenti inaugurues Dame Sandra Mason u betua gjatë kësaj ceremonie të kryesuar nga Princi Charles.

Ylli i popit e kthyer në miliardere ishte në mesin e shumë personaliteteve përfshirë edhe Princin e Uellsit që mori pjesë në ceremoni.

Ajo kishte zgjedhur një fustan mënfashi të gjatë pa sytjena, duke theksuar mirë gjoksin e saj./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat