Njihuni me banorin më të ri që u bë pjesë e ‘Big Brother Vip’: Pasioni im është ...

Bota e Yjeve

Njihuni me banorin më të ri që u bë pjesë e ‘Big Brother Vip’: Pasioni im është ...

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 10:49
Claudio Nika

Claudio Nika është banori më i ri që hyri mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ai është sërfist profesionist në Itali, aty edhe ku jeton. Në klipin prezantues Claudio zuloi se pasioni i tij më i madh është gatimi.

Hyrja e tij në shtëpinë e “Big Brother VIP” lidhet pikërisht me faktin se atij “nuk i pëlqejnë gjërat e lehta”.

Gjithashtu Claudio tregon se kjo eksperiencë është një mundësi e mirë për tu lidhur me shtetin e origjinës së tij, Shqipërinë.

Pamja e tij nuk ka kaluar pa u vënë re, duke sjellë si rezultat edhe një ”luftë” mes vajzash për vëmendjen e tij.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Claudio Nika (@claudionika)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat