Beniada e bën edhe më nxehtë me vallëzim provokues, heq bluzën kur dëgjon këngën e Big Mamës

Bota e Yjeve

Beniada e bën edhe më nxehtë me vallëzim provokues, heq bluzën kur dëgjon këngën e Big Mamës

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 13:43
Beniada e bën edhe më nxehtë me vallëzim provokues,  heq bluzën kur dëgjon këngën e Big Mamës

Përveç debateve e diskutimeve të shumta dhe ngjarjeve që kanë bërë bujë në shtëpinë e Big Brother VIP banorët shpesh edhe argëtohen, këndojnë e vallëzojnë së bashku.

Një atmosferë e tillë është krijuar së fundmi edhe nga modelja e njohur, Beniada Nishani dhe banorja më e re e shtëpisë së famshme, këngëtarja Big Mama.

Gjatë kohës kur po punon rreth mozaikut që banorët kishin për detyrë t’a realizonin, një nga këngët e Big Mamës u lëshua për argëtimin e tyre.

Kjo bëri që të dyja vajzat t’a lënë punën në gjysmë dhe të fillonin vallëzimin, ndërkohë që Beniada nuk hezitoi që të zhvishte bluzën duke vazhduar kërcimin vetëm në sytjena dhe xhinse, e cila u përcoll me brohoritje nga vajzat tjera.

Atyre më pas iu bashku edhe blogerja, Sarah Berisha, teksa së bashkua vazhduan të krijonin atmosferë feste dhe argëtuese në shtëpi.

Image
Beniada e bën edhe më nxehtë me vallëzim provokues,  heq bluzën kur dëgjon këngën e Big Mamës

Ndërkohë, Big Mama u bë pjesë e Big Brother VIP të premten që lamë pas (3 dhjetor) bashkë me surfistin, Kaudio Nika. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat