Kaq paguhen përdoruesit më të famshëm të TikTok-it!

Bota e Yjeve

Kaq paguhen përdoruesit më të famshëm të TikTok-it!

Më: 11 janar 2022 Në ora: 18:19
Addison Rae, Bella Poarch, Charli D’Amelio

Charli D’Amelio, e cila ka llogarinë më të ndjekur në aplikacionin e videove me forma të shkurtra, fitoi 17.5 milionë dollarë në vitin 2021, duke e bërë atë TikTokeren më të paguar të vitit, sipas vlerësimeve të revistës Forbes.

Motra e saj më e madhe, Dixie, u rendit në vendin nr. 2 për vitin 2021, me të ardhura të vlerësuara prej 10 milionë dollarësh.

Që kur Charli postoi videon e saj të parë në maj 2019, 17-vjeçarja ka grumbulluar afro 133 milionë ndjekës në TikTok deri më sot. Dixie, e cila është 20 vjeç, aktualisht është TikToker i nënti më i ndjekur, me 56.6 milionë ndjekës.

Këto janë TikTokers me fitimet më të larta të vitit 2021, sipas vlerësimeve të Forbes:

Charli D’Amelio: 17.5 milionë dollarë

Dixie D’Amelio: 10 milionë dollarë

Addison Rae: 8.5 milionë dollarë

Bella Poarch & Josh Richards: 5 milionë dollarë

Kris Collins & Avanni Gregg: 4.75 milionë dollarë

Image
Charli D’Amelio, Dixie D’Amelio
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat