Partneri i Megan Fox nuk priste që propozimi i tij të bëhej viral

Bota e Yjeve

Partneri i Megan Fox nuk priste që propozimi i tij të bëhej viral

Më: 19 janar 2022 Në ora: 00:59
Machine Gun Kelly, Megan Fox

Machine Gun Kelly ishte fokusuar në të jetuarit momentin gjatë propozimit të tij.

Gjatë një interviste për ‘Vogue’ , këngëtari i “Papercuts” dhe tashmë e fejuara e tij Megan Fox u hapën për momentin kur u fejuan gjatë një udhëtimi të fundit në Puerto Rico.

Kur u pyet nëse e kuptoi se fejesa e tyre ishte bërë “një mega-histori e madhe”, aktorja e “Transformers”, 35, tha: “Unë nuk shikoj vërtet mediat sociale apo ndonjë gjë tjetër, kështu që nuk e di”.

Kelly, 31 vjeç, shpjegoi se çifti vendosi të publikonte video dhe detaje nga fejesa në llogaritë e tyre sociale, sepse ai donte të sigurohej që ata të merrnin lajmin.

“Ne e publikuam atë për të lajmëruar çdo gjë vetë dhe që të dilte nga ne.Nuk e prisja”,- të bëhej virale. 

Kelly tha gjithashtu se ai e ka kapur momentin në celularin e tij: “Sapo e regjistrova në celularin tim. Dhe nuk ishte sikur kishim fotografë apo ndonjë gjë tjetër. Ishte njësoj sikur ta vendosa telefonin tim kundër një filxhani.” (Megjithëse disa kanë vërejtur se videoja e shpërndarë e Fox përmban kënde të shumta kamerash që mbulojnë momentin e madh.)

Pas fejesës së çiftit javën e kaluar, ata të dy e kanë ndarë lajmin në llogaritë e tyre në Instagram.

Image
Machine Gun Kelly, Megan Fox

“Në korrik të vitit 2020 ne u ulëm nën këtë pemë”, shkroi Fox në mbishkrimin e postimit të saj. “Ne kërkuam magji. Ne ishim të pavëmendshëm për dhimbjen që do të përballonim së bashku në një periudhë kaq të shkurtër, të furishme kohore. Të pavetëdijshëm për punën dhe sakrificat që lidhja do të kërkonte nga ne, por të dehur nga dashuria. Dhe karma.”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat