Zhvishet Rihanna, pozon me të brendshme "hot"

Bota e Yjeve

Zhvishet Rihanna, pozon me të brendshme "hot"

Nga: Bota sot Më: 19 janar 2022 Në ora: 10:50
Rihanna

Ajo ka ndezur rrugën e promovimit me një seri fotosh të 'nxehta' për të përmbyllur koleksinin e saj Savage X Fenty, Love On The Edge.

Rihanna vazhdoi të sjellë imazhe të reja nga koleksioni saj.

Ajo pozoi disa imazhe nga fushata, këtë herë duke tronditur me një set mahnitës.

Bukuroshja e biznesit kishte veshur një korset me lidhëse me një nuancë ngjyrë rozë dhe portokalli me taka të larta marramendëse./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat