Fero blenë veturë të re BMW X6, kushton mbi 70 mijë euro

Bota e Yjeve

Fero blenë veturë të re BMW X6, kushton mbi 70 mijë euro

Më: 5 prill 2022 Në ora: 22:15
Fero

Reperi i njohur, Fero, së fundi u përmend në mediat rozë për rikthimin e tij në "On Records"

Artisti ka një karrierë të bujshme, dhe numëron shumë hite.

E gjatë ditës së sotme, ai është bërë me veturë të re.

Image
Fero

Këtë e ka konfirmuar personalisht ai përmes një postimi të shpërndarë me ndjekësit në “InstaStory”, ku shfaqet duke mbajtur në qafë vajzën e tij, Nina.

Bëhet fjalë për një makinë BMW X6, modelit më të ri, 2022, që sipas një hulumtimi vlera e tij shkon nga 70 deri në 100 mijë euro.

“Urime për veturën më të re BMW X6, 2022”, thuhet në postim

Image
Storie në Instagram

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat