Arjola Demiri nuk i ndal pozat atraktive

Bota e Yjeve

Arjola Demiri nuk i ndal pozat atraktive

Më: 12 prill 2022 Në ora: 00:13
Arjola Demiri

Ylli i televizionit dhe aktorja Arjola Demiri vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. 

Ajo ka zgjedhur që të jetë bionde këto ditë, pasi që ka ndryshuar edhe stilin e pamjes së saj, kurse vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, sidomos në Instagram. 

Nëna beqare e tre fëmijëve sonte ka zgjedhur që të postojë një foto vetëm bardh e zi, poshtë së cilës ka postuar disa emotikone të maces së zezë. 

Si zakonisht, e para që ka reaguar me komente në foton e saj ka qenë aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi.

Image
Arjola Demiri
Image
Arjola Demiri
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat