Kim Kardashian flet për lidhjen me Peten: Nuk ishte diçka që po e planifikoja

Bota e Yjeve

Kim Kardashian flet për lidhjen me Peten: Nuk ishte diçka që po e planifikoja

Më: 12 prill 2022 Në ora: 06:23
Kim Kardashian

I dashuri i Kim Kardashianit, Pete Davidson e mbështeti atë në premierën e serialit të saj të ri “The Kardashians” të enjten në Los Angeles, duke mbërritur së bashku në tapetin e kuq të kapur për dore.

Dhe në një intervistë të re, nëna e katër fëmijëve foli për romancën e saj me 28-vjeçarin komedian, shkruan DailyMail.

Kim, 41 vjeçe, tha se romanca e tyre nisi disi paqartë, duke zbuluar se ishte “gjëja e fundit që po planifikonte të bënte”, gjatë një interviste me Hoda Kotb për podkastin e saj “Making Space”.

Image
Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Miliarderja tha për romancën e saj të habitshme me Peten: “Unë mendoj se, e dini, ndonjëherë gjërat ndodhin kur nuk e prisni. Ishte gjëja e fundit që po planifikoja vërtet”.

Kim shtoi: “Dhe kështu, kur ndodhi, unë isha si: ‘O Zot, nuk po e planifikoja këtë. Dhe kjo nuk ishte as ajo që po mendoja’. Dhe thjesht e bëmë atë shumë më të ëmbël dhe shumë më argëtuese”.

Image
Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Zeshkanja mahnitëse, e cila bëri kërkesë për divorc nga bashkëshorti Kanye West, 44 vjeçar, në shkurt të 2021-shit, tha se kjo ngjarje “padyshim që i mori kohën” për të gjetur përsëri dashurinë.

“Kam kaluar, e dini, 10 muaj ose diçka para se të takohesha ose të flisja me dikë. Dhe thjesht doja që atë kohë të kuptoja vërtet dhe të kaloja nëpër lëvizje: ‘A po marr vendimin e duhur?’ ‘Si ndihem për këtë?’”.

Kim vazhdoi: “Kështu që sapo i kalova të gjitha lëvizjet, më në fund isha si: ‘Në rregull djema, jam shumë gati të takoj dikë’. Dhe e bëra rastësisht”.

Image
Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Tutje, Kardashian u shpreh: “Mendoj se po i mbaj, e dini, pak më afër zemrës sime disa aspekte të marrëdhënies sime me Peten, dhe ndihem mirë ta dish këtë. Si, ne e kemi këtë lidhje dhe kemi flluskën tonë të vogël të një bote marrëdhëniesh në të cilën jetojmë, si për shembull, jo shumë njerëz e dinë”.

Ajo kujtoi një moment të ëmbël që ndodhi me Peten një ditë para podkastit: “Ne po vozisnim në makinë dje dhe unë thjesht e shikova atë dhe thashë: ‘Faleminderit’. Dhe ai tha: ‘Çfarë?’ Dhe unë thashë: ‘Për të kryer punë me mua, si p.sh., kjo është shumë argëtuese, thjesht të shkosh në takimin e mjekut ose të shkosh te dentisti dhe thjesht, si për të kryer punët. Po argëtohem shumë”.

Thashethemet për një romancë të mundshme mes saj dhe Petes u përhapën kur të dy u puthën gjatë një skene të emisionit argëtues “Saturday Night Live” në tetor. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat