Marigona Krasniqi ndanë imazhe në fustan nuserie, duket si princeshë në përralla

Bota e Yjeve

Marigona Krasniqi ndanë imazhe në fustan nuserie, duket si princeshë në përralla

Më: 19 prill 2022 Në ora: 06:37
Marigona Krasniqi

Modejla Marigona Krasniqi është njëra ndër modelet më të bukura.

Ajo është shumë aktive në rrejtet sociale me imazhe të ndryshme, por edhe me fotosesione.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram, ka shpërndarë disa imazhe me fustan nuseri.

Image
Marigona Krasniqi

I shkonte shumë, por dukej edhe si princeshë në përralla.

Image
Marigona Krasniqi
Image
Marigona Krasniqi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat