Adriana Matoshi shijon jetën e natës, ndërsa duket atraktive në veshje transparente

Bota e Yjeve

Adriana Matoshi shijon jetën e natës, ndërsa duket atraktive në veshje transparente

Më: 7 maj 2022 Në ora: 08:56
Adriana Matoshi

Aktorja dhe njëherësh deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, gjatë kësaj kohe ka qenë shumë e angazhuar me punë.

Ndonëse një personazh shumë aktiv dhe në rrjete sociale, ajo publikon me ndjekësit imazhe e video të ndryshme.

Kësaj radhe, artistja nga Gjilani ka shpërndarë disa video e fotografi ku shihet në një ndejë së bashku me disa nga miket e saj.

Ajo po shijon në masë të madhe jetën e natës, ndonëse momentalisht është beqare.

E njëjta muaj më parë njoftoi ndarjen nga futbollisti afrikan, Keith Groeneveld, me të cilin ka qenë në lidhje për më shumë se një vit.

Romanca e tyre u paragjykua shumë dhe u përfol në masë të madhe edhe për shkak të diferencës në moshë.

Theksojmë që Matoshi është nënë e katër fëmijëve nga një marrëdhënie e mëparshme me biznesmenin nga Gjilani, Albert Sylejmani.

Image
Adriana Matoshi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat