Adelina Berisha merr vëmendjen me paraqitjen e fundit, duke atraktive në portokalli

Bota e Yjeve

Adelina Berisha merr vëmendjen me paraqitjen e fundit, duke atraktive në portokalli

Më: 7 maj 2022 Në ora: 22:33
Adelina Berisha

Këngëtarja Adelina Berisha vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo publikon për fansat fotografi dhe video, duke marrë vëmendjen me paraqitjet e saj atraktive.

Së fundmi, këngëtarja nga Prishtina ndau me ndjekësit e saj në Instagram disa imazhe të reja, në të cilat u shfaq mjaft joshëse.

Image

 

E veshur me një fustan ngjyrë portokalli të shkurtër, Adelina është dukur mjaft tërheqëse në këto fotografi, në të cilat pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave kanë qenë të shumta.

Adelina duket të jetë edhe në formë shumë të mirë trupore, gjë e cila vjen si rezultat i përkushtimit të saj në fitnes.

Image

 

Këngëtarja përndryshe është duke u përgatitur për sezonin e ri veror, ku do të jetë mjaft e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore të ndryshme.

Ajo gjithashtu ka paralajmëruar për fansat se do të sjellë së shpejti për ta edhe një këngë të re.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat