Kim Kardashian befason me dukjen, shfaqet pa filtra dhe pa grim

Bota e Yjeve

Kim Kardashian befason me dukjen, shfaqet pa filtra dhe pa grim

Më: 19 maj 2022 Në ora: 13:48
Kim Kardashian

Kim Kardashian u dha fansave një pamje të rrallë të rutinës së saj të mëngjesit në episodin e gjashtë të “The Kardashians” të Hulu.

Është zbuluar se derisa shtëpia e Khloe Kardashian është ende duke u ndërtuar, Kim ka lënë të motrën dhe Tristan Thompson të ushtrohen në palestrën e saj.

Kim zbriti për t’u bashkuar me ta me një veshje jashtëzakonisht të çuditshme – një fustan të bardhë super të fryrë dhe pa grim.

Image
Kim Kardashian

Skenat e hershme të mëngjesit ishin ndër të parat e shfaqura ndonjëherë në shtëpinë e Kimit, të parë me flokët e tërhequr pas në bisht dhe të gjithë trupin e mbuluar me një fustan të bardhë deri në fund të këmbëve.

Skena ishte një vështrim i rrallë i një ylli pa grim, megjithëse është zënë nga paparacët edhe disa herë të tjera.

Kim shfaq pamjen e saj në mëngjes ndërkohë që po bashkohej me Khloe dhe Tristan në palestër dhe me fëmijët më të vegjël, Psalm dhe Chicago.

Image
Kim Kardashian

Kim këtë kohë ka qenë duke u komentuar në masë të madhe për një video-kasetë të dytë seksuale me reperin Ray J.

Ky i fundit tha së fundmi se ia dha Kanye Westit laptopin me të gjitha fotografitë intime të tij dhe Kimit të realizuara pas kasetës seksuale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat