Beatrix Ramosaj merr vëmendje me dukjen në një fustan nusërie

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj merr vëmendje me dukjen në një fustan nusërie

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 13:12
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, është mjaft aktive në rrjete sociale dhe shpërndan me ndjekësit imazhe e video të ndryshme.

Ajo shpesh bën njoftime lidhur me projektet e reja muzikore, ndonëse këtë kohë ka qenë mjaft e angazhuar.

E njëjta së fundmi ka befasuar fansat, teksa është shfaqur e veshur me një fustan të bardhë nusërie.

Image
Beatrix Ramosaj

E njëjta ka mahnitur me këtë dukje, meqenëse nuk e kemi parë të shfaqet asnjëherë e tillë.

Kjo mbase ka të bëjë me një projekt të ri muzikor, të cilin besohet që do ta sjellë së shpejti.

Image
Beatrix Ramosaj

Megjithatë, krijuesja e hitit “Faj” nuk ka zbuluar më shumë se për çfarë saktësisht bëhet fjala.

Ramosaj momentalisht është beqare që pas ndarjes nga aktori Donald Veshaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat