Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci të pandarë, çifti nuk i kursejnë puthjet dhe përqafimet në publik

Bota e Yjeve

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci të pandarë, çifti nuk i kursejnë puthjet dhe përqafimet në publik

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 06:57
Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci konfirmuan vetëm pak kohë më parë lidhjen e tyre të dashurisë.

Para pak javësh këngëtari Robert Berisha zbuloi se po përjeton një lidhje të re dashurie me Lauretën dhe kjo e fundit publikoi fotën e parë krah të dashurit të saj në rrjetet sociale. Çiftimë i ri i showbizit tashmë po edhe shijojnë pushimet e para së bashku, jashtë vendit.

Roberti dhe Laureta janë arratisur në Turqi, dhe këtë gjë e kanë bërë të ditur përmes postimeve në rrjetet sociale. Por, në profilet e tyre në Instagram nuk mungojnë fotot romantike ku dyshja duken më të dashuruar se asnjëherë.

Roberti dhe Laureta kanë publikuar së fundmi në llogaritë e tyre në Instagram, disa foto nën shoqërinë e njëri-tjetrit, ku shihen duke shkëmbyer edhe puthje e përqafime.

Që pas bërjes publike të lidhjes së tij të re në emisionin “Pardon My French”, çifti shfaqen kudo nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Për miqtë dhe rrethin e njohur të Prishtinës, Laureta është tashmë një emër i njohur, pasi e shoqëron kudo Robertin. Lidhja e Robertit vjen pas 4 vitesh nga ndarja me këngëtaren Nora Istrefi me të cilën ka dhe një vajzë të quajtur Renee.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat