Cardi B lajmëron se do t’i nënshtrohet operacionit: Dua të heq qafe…

Bota e Yjeve

Cardi B lajmëron se do t’i nënshtrohet operacionit: Dua të heq qafe…

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 13:30
Cardi B

Cardi B ka folur gjthnjë hapur për të gjitha ndërhyrjet që ka bërë në trup duke treguar edhe arsyen pse e ka marrë këtë vendim.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, pasi reperja 29-vjeçare publikoi një video në Instastory ku zbuloi se dëshiron të bëjë një ndërhyrje në trupin e saj. Në video, Cardi tregon veshjen e saj duke e fokusuar vëmendjen te stomaku i saj, duke thënë “po bën bark”.

Ajo kapi lëkurën e saj dhe shtoi: “Por, nuk është keq, por thjesht nuk më pëlqen kjo lëkurë e vogël”.

Image
Cardi B

Ylli tha se ajo është “pak më e rëndë se zakonisht”, duke shtuar për barkun e saj: “Nuk më pëlqen. Dua ta heq qafe”.

Cardi, e cila lindi djalin e saj Wave në shtator, vazhdoi: “Unë mendoj se Wavey më bëri gabim, kështu që mezi pres të publikoj këtë këngë dhe të bëj më shumë gjëra, të bëj dhe atë operacion. Unë e kam mbaruar.”

“Unë dhe operacioni shkojnë keq bashkë”, tha ajo me shaka.

Image
Cardi B

Që kur mirëpriti Wave, Cardi nuk ka nguruar të flasë për trupin e saj pas lindjes. Muajin e kaluar, ajo ndau një seri fotosh duke mbajtur në dorë djalin e saj dhe shkroi , “Dua të jem kaq e trashë përsëri”

Ajo dhe bashkëshorti Offset, me të cilin ka edhe vajzën 3-vjeçare Kulture, njoftuan se  mirëpritën Wave, fëmijën e tyre të dytë së bashku, në shtator duke shpërndarë një foto të të treve në spital pas lindjes së tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat