“Çfarë dështimi…”, ndjekësit kritikojnë Dafinën për twerk-un në skenën e Alba Festival

Bota e Yjeve

“Çfarë dështimi…”, ndjekësit kritikojnë Dafinën për twerk-un në skenën e Alba Festival

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 22:21
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri mbrëmë ka performuar para mijëra njerëzve në skenën e Alba Festival në Zvicër.

Gjatë performancës ajo ka realizuar edhe një twerk.

Dafina vendos duart në dysheme dhe përkulet duke tundur të pasmet.

Këtë performancë nuk e pritën edhe shumë mirë fansat, të cilët u kthyen me kritika ndaj saj.

Ata nuk kanë hezituar të lënë komentet e tyre në një video që po qarkullon në rrjetin social ‘TikTok’.

“Çfarë dështimiiiii”, “Se di çfarë po mendoni ju.. ama kjo dridhje b*the s’është?”, “Nga larg mu duk si e sëmurë mendore”, “E dua shumë, por çfarë po bën?”, “Copying Anitta ”, ishin disa nga komentet e tyre.

Image
Komentet e fansave të Dafina Zeqirit
Image
Komentet e fansave të Dafina Zeqirit
Image
Komentet e fansave të Dafina Zeqirit
Image
Komentet e fansave të Dafina Zeqirit
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat