Seksi dhe provokuese/ Bukuroshja shqiptare ‘çmend’ fansat me fotot e fundit

Bota e Yjeve

Seksi dhe provokuese/ Bukuroshja shqiptare ‘çmend’ fansat me fotot e fundit

Nga: A.M Më: 27 korrik 2022 Në ora: 07:34
Angela Martini

Modelja dhe bukuroshja shqiptare Angela Martini vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale

Ajo është e njohur për karrierën e saj, jo vetëm për defilimet në konkurset e bukurisë dhe në pistat e modës, por edhe si shkrimtare.

Së fundmi, Martini realizoi një fotosesion, ku dukej e mahnitëshme me disa poza provokuese, përcjell "Bota sot".

Mbishkrimin mbi fotografitë, bukuroshja shqiptare e kishte vendosur: "Zgjidh disponimin tuaj: 1, 2 apo 3?"

Image
Angela Martini
Image
Angela Martini
Image
Angela Martini
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat