Erjona Sulejmani zbulon statusin aktual dhe akuzon mediat për shpifje

Bota e Yjeve

Erjona Sulejmani zbulon statusin aktual dhe akuzon mediat për shpifje

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 21:21
Erjona Sulejmani

Erjona Sulejmani përgënjeshtron zërat për një histori të mundshme dashurie.

Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit që po përflitet se ka nisur një lidhje me një mashkull misterioz, shkruan:

“Nuk e kuptoj pse shkruani për një histori dashurie dhe këtë e bëni çdo ditë. Jam single dhe dua të qëndroj e tillë”.

Shumë e qartë modelja me origjinë nga Shkodra që hedh poshtë çdo mundësi për të fejesë të mundshme.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat