Gazetarja seksi nuk përmbahet, premton se do të shikojë nudo sfidën Barcelona-Bajern nëse…

Bota e Yjeve

Gazetarja seksi nuk përmbahet, premton se do të shikojë nudo sfidën Barcelona-Bajern nëse…

Më: 12 shtator 2022 Në ora: 17:23
Dileta Leota

Gazetarja e njohur italiane, Dileta Leota, ka marrë dhe njëherë vëmendjen e mediave me disa thashetheme që qarkullon së fundmi, për një premtim të saj.

Siç bëjnë me dije mediat, ajo është shprehur se do ta shikojë ndeshjen e dytë mes Barcelonës dhe Bajernit nudo, nëse katalanasit arrijnë të triumfojnë në ndeshjen e parë në “Allianz Arena” me tre gola.

Nuk dihet ende nëse kjo deklaratë është e vërtetë nga gazetarja e “DAZN”, por deri tani nuk ka asnjë reagim nga ajo, e cila së fundmi është shfaqur në Monza, ku ndoqi garën e Formula 1.

Image
Dileta Leota
Image
Dileta Leota
Image
Dileta Leota
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat