Trejsi Sejdini zbulon kriterin që ka për partnerin: Ja mashkulli gjerman me të cilin qëndrova në apartamentin në SHBA

Bota e Yjeve

Trejsi Sejdini zbulon kriterin që ka për partnerin: Ja mashkulli gjerman me të cilin qëndrova në apartamentin në SHBA

Më: 14 nëntor 2022 Në ora: 06:41
Trejsi Sejdini

Ish-Missi Trejsi Sejdini ka rrëfyer se ajo “nuk ngel kurrë pa lekë dhe pa të dashur”.

Gjatë një interviste në “Më lër të flas”, ku iu referua një deklarate se kishte ngelur “pa lekë e pa partner” në SHBA, modelja seksi sqaroi duke thënë se “një femër si puna ime nuk ngel pa të dashur”.

Ajo tregoi se gjatë karantinës ishte në Amerikë dhe ndau dhomën me një gjerman, për shkak të qirasë së lartë.

Image
Trejsi Sejdini

Pyetjes nëse ai ishte i dashuri i saj, Trejsi Sejdini iu përgjigj me doza humori se “jo, për mua paguan i dashuri, jo unë”.

Trejsi Sejdini: “Mirë pa lekë por ta pret mendja ty, se pa lekë ngelin të gjithë, unë jo, por pa të dashur ngel një femër si puna ime. Si thoni, a mendoni? Mirë pa lekë, por pa të dashur?

Image
Trejsi Sejdini

Kam pasur vizë turistike, tani do marr letrat për vizë pune. Kur shkova mora një apartament, e ndava me dikë tjetër.

Image
Trejsi Sejdini

Me të dashurin?

Trejsi Sejdini: Jo, me një gjerman, i dashuri paguan edhe për mua, s’paguaj unë në këtë mes.

Jam feministe dhe mendoj se femrat janë të shenjta. Femrat shqiptare janë të bukurat në botë.

Unë thjesht në intervistë tregova si është jetesa në Amerikë. Mirë që na lanë pa lekë, se si kam jetuar atje pa lekë unë një Zot e di, por na bënë dhe pa të dashur. Më kapi sedra mua, do s’do gjeta të dashur unë pastaj.

Image
Trejsi Sejdini
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat