Kim Kardashian tregon linjat e tonifikuara me bluzë të shkurtër dhe xhinse të grisura

Bota e Yjeve

Kim Kardashian tregon linjat e tonifikuara me bluzë të shkurtër dhe xhinse të grisura

Më: 15 nëntor 2022 Në ora: 09:37
Kim Kardashian

Kim Kardashian tregoi barkun e saj të tonifikuar në një ngjyrë të zezë dhe një palë xhinse me grisje të shumta poshtë kofshëve pasi mori pjesë në një shfaqje arti në Superblue në Florida.

Pas udhëtimit të saj, ku ajo eksploroi vepra arti gjithëpërfshirëse nga artisti i njohur Rafael Lozano-Hemmer, ylli televiziv e kthyer në sipërmarrëse, 42 vjeç, u drejtua për në dyqanin e ri kryesor të Balenciaga në Distriktin e Dizajnit të Miamit.

Sapo mbërriti, nëna e katër fëmijëve u befasua kur mësoi se lokacioni nuk ishte hapur ende dhe u kthye për të vazhduar me pjesën tjetër të planeve të saj.

Image
Kim Kardashian

Për daljen e saj të qetë, Kardashian kishte vendosur një palë syze dielli të kuqe të kombinuar me çantë me të njëjtën ngjyrë dhe flokët e saj bionde deri në belin i la të valëzuar t’i binin sipër supeve.

Gjatë udhëtimit për blerje të themelueses së “Skims”, ajo shoqërohej nga shoku dhe impresario i jetës së natës, David Grutman dhe gruaja e tij Isabela Rangel.

Image
Kim Kardashian

Kardashian, e cila u bë ambasadore e markës për Balenciaga në shkurt, mori pjesë në fushatën e modës të stilistit në vitin 2022 dhe, madje, doli në pistën e tyre gjatë Javës së Modës në Paris.

Më pas ajo ndau një foto dhe një video të saj e shtrirë në dysheme së bashku me disa nga miqtë e saj të ngushtë.

Image
Kim Kardashian

Kim mbajti telefonin e saj në duar dhe filmoi përmes një pasqyre që ishte vendosur në tavan ndërsa grupi shtrihej në një rreth në galeri.

Kim ndau disa fotografi shtesë nga aventura e saj në ekspozitë, duke përfshirë një selfie shtesë që kishte bërë para një muri të pasqyruar në galerinë moderne.

Një nga shoqet e saj mund të shihej gjithashtu në foto teksa të dy bënin disa poza argëtuese ndërsa Kim bënte foto në telefonin e saj. Me çdo pozë, një animacion në pasqyrë do të imitonte gjithashtu veprimin, të cilin edhe ylli i realitetit e kapi.

Dalja vjen mes thashethemeve të rrëmbyeshme që ish-i i Kim-it, Pete Davidson, 28 vjeç, tani është në lidhje me Emily Ratajkowski, 31 vjeçe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat