Katie Price shfaq gjoksin e “madh” – i lë pa fjalë fansat e saj!

Bota e Yjeve

Katie Price shfaq gjoksin e “madh” – i lë pa fjalë fansat e saj!

Nga: BOTA SOT Më: 1 shkurt 2023 Në ora: 07:56
Katie Price

Katie Price ka bërë që nofullat në mbarë vendin të bien përtokë pasi ajo shfaqi një seri fotosh për të promovuar përmbajtjen e saj OnlyFans për Ditën e Shën Valentinit.

Modelja magjepsëse 44-vjeçare i bëri pulset të shpejta teksa pozoi një stuhi me një triko PVC të zhytur në ngjyrën e kuqe, të cilën e mbylli pa mundim për të treguar kthesat e saj të pabesueshme, shkruan Daily star, përcjell “Bota sot”.

Duke treguar implantet e saj 2120 CC, Katie dukej e pabesueshme teksa tërhiqte zinxhirin e veshjes së saj me mëngë të gjata që do të mahniste fansat.

Image
Katie Price

Kostumi i ngjitur fort theksonte kthesat e saj duke i vënë në pah belin e hollë në të njëjtën kohë.

Në një nga fotot e postuara në Instagram, Katie ngriti pak këmbën e saj të majtë, duke lejuar që tatuazhet e saj të mëdha të zënë vend në qendër të vëmendjes, ndërsa ajo dha një pamje joshëse poshtë objektivit të kamerës.

Image
Katie Price

Grimi i Katie ishte stiluar në mënyrë perfekte. Duke i mbajtur gjërat të thjeshta, ajo shtoi një nuancë bluarëse në faqet e saj, si dhe një shkëlqim rozë të lehtë për buzët e saj epshore.

Teksa flokët e saj të gjata ngjyrë gështenjë u vërshuan mbi gjoksin e saj, Katie u sigurua që ajo të rriste nxehtësinë ndërsa tërhiqte fijet e flokëve të saj./BOTASOT

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat