Rita Ora me paraqitje të zjarrtë në New York, vesh fustanin e pazakontë

Bota e Yjeve

Rita Ora me paraqitje të zjarrtë në New York, vesh fustanin e pazakontë

Nga: Bota sot Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 09:54
Rita Ora

Rita Ora ka bërë një paraqitje të zjarrtë në “The Tonight Show me Jimmy Fallon” në New York City të mërkurën mbrëma.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, ktheu të gjithë sytë tek ajo, duke u shfaqur me një fustan “nusërie” ngjyrë pink, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli 32-vjeçar zgjodhi të vishej seksi në fustanin me dantella, të punuar nga Versace, që ia ekspozoi për mrekulli linjat e lakmueshme.

Image
Rita Ora

Ndryshe, Rita së fundmi ka publikuar videoklipin e këngës së saj të re, You Only Love Me, që po pëlqehet shumë nga fansat e saj./BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat