“Nuk lë vend për imagjinatë”, bukuroshja seksi pozon me të brendshme të tejdukshme

Bota e Yjeve

“Nuk lë vend për imagjinatë”, bukuroshja seksi pozon me të brendshme të tejdukshme

Nga: Bota sot Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 21:16
Finalistja e “Love Island”, Tasha Ghouri

Finalistja e “Love Island”, Tasha Ghouri ka treguar trupin e saj të mrekullueshëm, gjersa ka pozuar me të brendshme për koleksionin e ri për Ditën e Shën Valentinit.

Bukuroshja ka postuar fotografi në rrjetin e saj social Instagram, gjersa shihet fillimisht me të brendshme rozë dhe zemra të kuqe në të.

Bjondina aty ka mbledhur flokët e saj, grimin e lehtë me ngjyrë rozë, ngjyrë të njëjtë edhe buzët, ndërsa në vesh kishte vendosur një palë vathë në formë kordele me gurë vezullues.

24 vjeçarja gjersa po pozonte në koleksionin seksi nga Ann Summers, në fotografi tjetra shihej me të brendshme pink baby, ngjyrë të zezë dhe nuk mungonte as ngjyra e kuqe seksi.

Tasha i ka dhuruar fansave të saj fotografi “hot”, ashtu siç di ajo zakonisht.

Image
Finalistja e “Love Island”, Tasha Ghouri
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat