Big Brother Vip ka thyer çdo rekord/ Pas komenteve negative, Arbana Osmani detyrohet të marrë vendimin e papritur

Bota e Yjeve

Big Brother Vip ka thyer çdo rekord/ Pas komenteve negative, Arbana Osmani detyrohet të marrë vendimin e papritur

Më: 9 shkurt 2023 Në ora: 10:47
Arbana Osmani

Big Brother VIP këtë vit ka kaluar parashikimet duke thyer rekorde. Publiku është tejet i apasionuar pas personazheve brenda në shtëpi e nëse diçka ndodh vërejtjet apo komentet negative i merr edhe Arbana Osmani në profilin e saj në Instagram.

Kështu ndodhi të shtunën e kaluar me largimin e Efit, ku shumë komentues shpreheshin të pakënaqur.

E duke qenë se këto komente nuk ndaleshin as në profilin e saj, Arbana vendosi të merrte një vendim duke i ndaluar ndjekësit të komentojnë.

Image
Arbana Osmani

Tanimë Arbana ka gjetur një zgjidhje tjetër dhe në fotot e saj mund të komentojnë vetëm persona të limituar, pra njerëz që ajo ndjek dhe jo kushdo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat