E shtrirë me këmbët në ‘ajër’, këngëtarja e njohur ‘çmend’ fansat - tregon më shumë se që duhet!

Bota e Yjeve

E shtrirë me këmbët në ‘ajër’, këngëtarja e njohur ‘çmend’ fansat - tregon më shumë se që duhet!

Nga: Bota sot Më: 14 mars 2023 Në ora: 08:38
Amanda Holden

Amanda Holden ka vënë ‘flakën’ në rrjetet sociale me një fotosesion të ri të të brendshmeve që i ka lënë fansat e saj të spekulojnë nëse ajo zbuloi më shumë nga sa kishte menduar.

Këngëtarja, 52 vjeçe, postoi një sërë fotosh mahnitëse në Instagram, të cilat e tregonin atë duke pozuar me një fustan dhe duke hedhur këmbët në ajër para një pasqyre, shkruan “Daily Star”, përcjell “Bota sot”.

Fotoja e dytë e pa atë të shtrirë në një shtrat ndërsa kishte veshur një fustan të vogël shampanjë, ndërsa ajo promovonte gamën e fundit nga Revive Beauty.

Image
Amanda Holden

Pozat e Amandës i lanë shumë pak imagjinatës, me fansat kureshtarë nëse ajo kishte ndërmend të tregonte kaq shumë lëkurë.

Ndërsa disa nga fansat e saj shprehën admirimin e tyre për figurën mahnitëse të Amandës, të tjerë bënin shaka me njerëzit që "zoomin" në zona të caktuara të fotove.

Image
Amanda Holden

Një fans komentoi se Amanda ishte "fjalë për fjalë gruaja më e nxehtë në tokë", ndërsa të tjerë i bënë jehonë ndjenjës se ajo ende dukej e mrekullueshme pavarësisht pozave zbuluese.

Disa madje sugjeruan krijimin e një llogarie në Instagram vetëm për këmbët e saj.

"Sa njerëz e kanë zmadhuar këtë?" dikush u tall, ndërsa një përdorues tjetër i Instagram-it bëri shaka: "Ne kemi nevojë për një llogari në Instagram vetëm për këmbët e saj. Grua e bukur."

Një tjetër fanse tha: "Ajo nuk plaket. Joreale."

Image
Amanda Holden
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat