Kim Kardashian pozon selfie të nxehta në bikini – shfaq gjoksin seksi

Bota e Yjeve

Kim Kardashian pozon selfie të nxehta në bikini – shfaq gjoksin seksi

Nga: BOTA SOT Më: 15 mars 2023 Në ora: 07:22
Kim Kardashian

Kim Kardashian i ka lënë shumë pak imagjinatës duke ndarë një sërë fotosh me 348 milionë ndjekësit e saj në Instagram, në të cilat ajo u zhvesh me bikinit e saj më të dobët deri më tani.

42-vjeçarja vendosi një ekran tepër të ngjeshur për të vendosur pulset e shpejta në kompletin e rrobave të banjës - i cili ndodh të jetë marrë nga linja më e fundit e markës së saj SKIMS në shitje më vonë këtë javë, shkruan Daily star, përcjell “Bota sot”.

Fotoja e parë e pa Kim-in duke u mpirë për kamerën në pjesën e sipërme të vogël me fije të zezë ndërsa shtrihej në shtrat, ndërsa dy foto të tjera shfaqnin më shumë nga trupi i tonifikuar i yllit të realitetit.

Image
Kim Kardashian

Postimi, të cilin Kim thjesht e mbizotëroi 'Hej', mori 2.9 milionë pëlqime në vetëm tetë orë, me shumë përdorues që transmetonin mendimet e tyre për fotot e zjarrta.

“Kim dukesh kaq e bukur dhe e mrekullueshme si gjithmonë”, deklaroi një fans.

Image
Kim Kardashian

Një tjetër komentoi: “Mbretëresha të thyej sërish internetin!!!”

Një i tretë shkroi: "Nuk mund ta mohosh që ajo është ende e nxehtë AF..."

Image
Kim Kardashian

Dhe një i katërti shtoi: "Uau vetëm një fjalë e mrekullueshme".

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat