E njohët? 22 vite më parë, sot ndër banoret më të forta të Big Brother VIP

Bota e Yjeve

E njohët? 22 vite më parë, sot ndër banoret më të forta të Big Brother VIP

Më: 18 mars 2023 Në ora: 14:31
Kiara Tito

Po ta vëzhgosh foton e mësipërme për pak minuta, e sigurt që e njihni për kë bëhet fjalë.

Në foto është moderatorja Kiara Tito. Që në ditët e para të Big Brother VIP, Kiara mori një vëmendje të madhe për shkak të ngamimeve e më pas lidhjes me Luizin.

Çifti madje zhvilloi edhe dasmën në reality show ku edhe u finalizua lidhja e tyre dhe bëri mjaft bujë në rrjet.

Ajo tashmë konsiderohet si banore e fortë dhe pretendon finalen, edhe pse nuk janë të paktë që thonë se loja e saj është favorizuar nga Luizi.

Moderatorja është 27 vjeç dhe ditëlindja e fundit ishte më specialia për të, siç u shpreh edhe vetë ajo pasi e festoi në shtëpinë më të famshme në vend dhe gjithashtu krah partnerit të saj.

Image
Kiara Tito dhe Luiz Ejlli
Image
Kiara Tito
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat