Dafina Zeqiri ekspozon tatuazhet e shumta në fotografitë e reja nga pushimet në Greqi

Bota e Yjeve

Dafina Zeqiri ekspozon tatuazhet e shumta në fotografitë e reja nga pushimet në Greqi

Më: 15 shtator 2023 Në ora: 13:45
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri vazhdon me pozat joshëse nga pushimet në Greqi.

Këngëtarja shumë e dashur dhe e dëgjuar nga gjithë shqiptarët, këtë verë nuk është ndalur me hite.

Duke qenë jashtë mase aktive me projekte e koncerte, Dafina se fundi po shijon disa ditë pushimi në Greqi.

Image
Dafina Zeqiri

Si gjithmonë Dafina tregon linjat perfekte, kësaj radhë në bikini të zeza e me një bluzë të shkurtë po ashtu të zezë.

“A ke ni se me ty kom ra dashni”, shkruan ajo në përshkrimin e këtij posti, duke bërë hashtag emrin e këngës që ajo pret ta lansojë: “xhane xhane”.

Image
Dafina Zeqiri

Projekti i fundit që padyshim është bërë hit është “A m’ke dashtë”, në bashkëpunim me Elinel, ku miliona klikime nuk mungojnë as këtu.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat