Rita Ora duket me stil e veshur me kostum xhins teksa merr pjesë në Javën e Modës në Londër

Bota e Yjeve

Rita Ora duket me stil e veshur me kostum xhins teksa merr pjesë në Javën e Modës në Londër

Më: 16 shtator 2023 Në ora: 12:12
Rita Ora

Rita Ora dukej më me stil se kurrë më parë teksa festoi lansimin e koleksionit të saj të parë me “Primark” në Javën e Modës në Londër të premten.

Këngëtarja, 32 vjeç, e cila njoftoi bashkëpunimin e saj me markën ndërkombëtare të modës së shpejtë në fillim të kësaj jave, veshi një kostum xhins për këtë event.

Duke pozuar për foto në Ambika P3, në Marylebone, asaj iu bashkua një sërë të ftuarish të famshëm VIP, duke përfshirë Neelam Gill , e cila kishte veshur një kostum dantellash.

Image
Rita Ora

Rita e bashkoi jelekun xhins me një fund maxi që përputhej, me aksesorë me një gjerdan të shkëlqyeshëm dhe një çantë metalike.

Duke i stiluar flokët e saj të gjatë në valëzime, ajo e përfundoi pamjen e saj me një palë taka të larta të zeza.

Image
Rita Ora

Modelja Neelam, 28 vjeçe, duke dalë në event, tërhoqi vëmendjen me një palë sytjena të guximshme dhe pantallona të shkurtra të zeza me një fustan dantelle të shtruar sipër.

Ylli botëror Rita është bashkuar me markën ndërkombëtare të modës së shpejtë për të nisur një bashkëpunim të saj për shumë sezone.

Image
Rita Ora
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat