Irina Shayk defilon me sy të nxirë në sfilatën e Javës së Modës në Londër

Bota e Yjeve

Irina Shayk defilon me sy të nxirë në sfilatën e Javës së Modës në Londër

Më: 16 shtator 2023 Në ora: 19:10
Irina Shayk

Irina Shayk kishte një sy të mavijosur të rremë, teksa doli në pistë për shfaqjen “Mowalola SS24” në Javën e Modës në Londër.

Irina Shayk ka bërë të sajën gjatë shfaqjes së “Mowalola SS24” në Javën e Modës në Londër të premten, teksa doli me njërin sy të nxirë si “aksesorin” e saj kryesor në pistën kur hapi shfaqjen e modës, shkruan DailyMail.

Flokët e zeza të supermodeles 37-vjeçare të lëshuara lirshëm shpatullave të saj për shfaqjen, ndërsa ajo u shfaq me disa dukje të ndryshme, duke përfshirë një bluzë gri pa mëngë duke e përshtatur me një fund të gjatë.

Image
Irina Shayk

Një tjetër pamje e spikatur që modeloi bukuroshja ruse ishte një këmishë e madhe e “2PacT” me çizme të gjata blu neoni të larta deri tek kofshët.

Asaj nuk iu dha asnjë bizhuteri për të vendosur për të dy dukjet, përveç shikimit të saj vrasës që “vodhi” gjithë vëmendjen gjatë shfaqjes.

Image
Irina Shayk

Shfaqja e pistës u zhvillua gjatë një feste që kishte organizuar ishi-i Bradley Cooper të premten, me të ftuar të njohur si Kanye West dhe Bianca Censori.

Bukuroshja, e cila ka qenë në lidhje me yllin e pensionuar të NFL-së, Tom Brady, dikur ishte në lidhje me reperin e “Praise God” pas divorcit të tij nga Kim Kardashian.

Image
Irina Shayk

Një burim i tha DailyMail se ish-mbrojtësi i “Patriots” nuk është aspak xheloz për marrëdhënien e ngushtë të Irinas me ishin tjetër të famshëm, Bradley Cooper, me të cilin ajo ndan kujdestarinë e vajzës së saj gjashtë vjeçare, Lea.

Edhe pse Bradley dhe Irina kishin lidhje nga viti 2015 deri në vitin 2019, duke e mirëpritur në jetë vajzën e tyre Lea në vitin 2017, çifti përfundimisht u shmangën nga njëri-tjetri para se të dilnin në korridorin e shfaqjes.

Image
Irina Shayk

Mirëpo, ish-çifti miqësor kanë vazhduar të jenë së bashku prindër për Lean, madje së fundmi kanë shkuar në pushime italiane së bashku me vajzën e tyre.

Përkundër lidhjeve të ngushta të bukuroshes me flokë të errëta me ish-partnerin e saj në Hollywood, ajo është parë duke kaluar gjithnjë e më shumë kohë me ish-bashkëshortin e Gisele Bundchen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat